flexibleroyalfo flexibleroyalfo
  • 24-01-2018
  • Mathematics
contestada

what is the unit rate for 24 ounces or mozzarella cheese for $2.88?

Respuesta :

Pardeep18
Pardeep18 Pardeep18
  • 24-01-2018
The cheese costs 12 cents per ounce
Answer Link

Otras preguntas

P 10. 2 In parallelogram PQRS, Ô = 114º, PT bisects Ê and TS bisects ŝ. Prove that PT I ST. R
Viruses exist on a microscopic scale True False
heyy i need ur help plz
What game is this ?? Helppp me
Help me plzzzz What can you use for a good hook? Check all that apply. Questions Facts and statistics Quotations Pictures This paper will be about...
Who is credited with writing the first great Baroque opera? A.Purcell B.Monteverdi C.Lully D.Vivaldi
Why should the farming industry adopt sustainable agriculture practices?
What is the role of the chruch during the Middle Ages
How can assumptions limit your perception of the world in a detrimental way
WILL GIVE BRAINLIEST!! How does Hamilton sow the seeds of his own fall from grace and power.