tamaiyah
tamaiyah tamaiyah
  • 22-12-2017
  • Mathematics
contestada

Somebody please help!!!

Somebody please help class=

Respuesta :

thealexgamer987 thealexgamer987
  • 22-12-2017
it is up side right and i cant see good :c

Answer Link
werty4 werty4
  • 22-12-2017
I think that the answer is D
Answer Link

Otras preguntas

2-meter roll of tape costs $0.06. What is the unit price?
Tyler has a bag that contains orange chews, cherry chews, and peach chews. He performs an experiment. Tyler randomly removes a chew from the bag, records the re
why Constantinople was an easy target for Mehmed II.
Will Give Brainliest 40 Points Describe the process of digestion in written form.
What was Lewis directed to tell the natives that he encountered?
What is the correct value of x in the equation 5x -5 = 0?​
Former director Phillippe de Montebello said, "Whether you like a particular piece of art or not, it awakens a sense of critical evaluation." What did he mean b
Five movie tickets cost $42.50. How much do 4 movie tickets cost
Can somebody help me answer this question whoever gets it right will get branlist !
hi can anyone answer this for me please?! ​