Mathwiz1231
Mathwiz1231 Mathwiz1231
  • 24-05-2017
  • Mathematics
contestada

A box of 12 tacos cost $9.99. At this rate, how much does one taco cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-05-2017
One taco would cost about $1.20.
Answer Link

Otras preguntas

What is the correct answer for 20 + 20 × 0 + 1 = ?
What was the Battle of Wounded Knee?
I need help.. 7k/8-3/4-5k/16=3/8seven "k" over eight minus three fourths minus five "k" over sixteen equals three eighths
jem boy wants to make his 8-meter square pool into a rectangular one by increasing its length by 2m and decreasing its width by 2m .jem boy asked your expertise
find the zeros of y=x²-1 from a graph.
what is a group of snakes called?
what is a subspecies?
which one of the following sentence contains a predicate adjective
what is nationalism
what 3 numbers multiply to get 63?