Braceface15 Braceface15
  • 22-02-2017
  • Mathematics
contestada

If you make 25 minutes of long distance calls per month,what will it cost

Respuesta :

fakejonsmith
fakejonsmith fakejonsmith
  • 22-02-2017
it depends how much your phone plan is but expect to pay between 5¢ and $1.40 per minute.

Answer Link

Otras preguntas

Sophie's dad paid $43.25 for 12.5 gallons of gas what is the cost of one gallon of gas
Comparative evidence _____. A. shows how your solution has worked to solve similar problems B. proves how events in history help you predict events of today C.
3Which was the most common form of resistance among enslaved people?
Which best describes the bond that would form between lithium (Li) and fluorine (F)?
What are some ways each person could reduce air pollution and energy consumption?
Where does the energy given off by an exothermic reaction come from? A. The chemicals make the energy during the reaction from atoms that are consumed. B. The a
Which event is described in this excerpt from Book 13 of Homer's Odyssey? She spake, then touch'd him with her powerful wand: The skin shrunk up, and wither'd a
If a bank is offering a higher interest rate of return to investors, the MOST LIKELY impact on borrowers from the same bank is A) a decreased savings rate. B)
How does Birk and Sanders's interpretation of the Inferno allow the modern-day reader to identify with an ancient literary work?
(1) The origin of motion pictures began as early as 1867, when Eadweard Muybridge and J.D. Isaacs took a series of photographs proving that horses lift all four