lexihhh7877 lexihhh7877
  • 26-04-2022
  • Mathematics
contestada

A store sells apples and oranges. Apples cost 2. 0

Respuesta :

kayleec9345211
kayleec9345211 kayleec9345211
  • 26-04-2022

Answer:

An apple costs $2? lol thats crazy

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is not a consideration you would use in selecting a secondary storage management system? 1) Size of software 2) Disk buffering 3) Swap sp
Which radioisotope is used for diagonosis of tumour in body
when deciding how to invest your money,which of the following is LEAST important to know
What are the genetic changes that appear spontaneously and are not inherited from parents?
An aircraft flying at 10,000 ft in standard conditions has a wing area of 280 ft2, clmax of 1.15, and weight of 25,000 lb. What is its stall speed for these con
Select the range L20:m²6 and name it 'grades'. This should have corrected the grades calculations. What grade did Olivia Jones get?
On March 3, 20x2, Binford Company acquired Mace Company for a price that was more than the market values of the assets purchased. In this case, which of the fol
What is the opportunity cost of making a component part in a factory with excess capacity for which there is no alternative use ________.
Under the provisions of educational laws, teachers are most likely to face professional challenges when ________? 1) dealing with disciplinary issues 2) impleme
which scientist thought that electrons are stuck on the atom's surface