Tristinishere
Tristinishere
26-01-2017
Mathematics
contestada
Help me please if you know
Respuesta :
Amy2486
Amy2486
26-01-2017
8.25/11 = 0.75 each pen cost 0.75$
13.5/0.75=18
Answer is 18 pens
Answer Link
mattheman1812
mattheman1812
26-01-2017
The answer is 18
Hope this helped :)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 69+ )
Otras preguntas
Although Plato and Aristotle disagreed with democritus what did his theory suggest was true about all matter?
A boat travels 36 miles in 1.5 hours ans then in 14 miles in 0.75 hour. what is the average speed?
1. Do you think the style of the book suggests anything about its value? Explain.
12/7 as a mixed number
what capital city is about 300 miles southeast of Minsk, Belarus?
thoughtful acts can benefit others
pasha is thinking of a number such that when twice the number is added to three times one more than the number she gets the same result as when she multiplies f
Y=50-5x What is the value of x
m +3n= 7;n= -2, 0, 1
what is the GCF of 33,55,132