rachellynn7215
rachellynn7215 rachellynn7215
  • 24-01-2017
  • Mathematics
contestada


if granola cost 2.40 per pound, how much does 0.9 pound of granola cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-01-2017
2.16 hope this helps bro
Answer Link

Otras preguntas

Write an essay about a invention that you believed changed the world !!! Due 9/27/19
A different atom of iodine has a mass number of 128. What is this atoms relationship to the atom with a mass of 126
Does the pancreas release any enzymes which chemically digest carbohydrates? Is yes, name it (them). List, in order, the ducts through which pancreatic juice tr
Karissa begins to solve the equation . Her work is correct and is shown below. Three lines of math. The first line, StartFraction one-half EndFraction left-pare
Why do surgical incisions need to be made parallel to collagen fibers?
Please help. Click on the implied main idea. Thank you .
What is an example of man vs self in the most dangerous game
Why is it 5.30 p.m. in India and 12.00 noon in London?
what reigons are considered part of the sunbelt
You buy 3.7 pounds of oranges at $1.99 per pound and 2.425 pounds of pineapple at $2.25 per pound.You hand the cashier a $20 bill. How much change will you rece