naur17 naur17
  • 26-01-2022
  • Mathematics
contestada

Help with this question pls

Help with this question pls class=

Respuesta :

engelkil000
engelkil000 engelkil000
  • 26-01-2022

Answer:

B .75

Step-by-step explanation:

hope this helped <3

Answer Link

Otras preguntas

It costs Calient Company $46 per unit ($27 variable and $19 fixed) to produce its product, which normally sells for $58 per unit. A Brazilian wholesaler offers
5. Which European Explorer found a way to sail around the tip of Africa near the Cape of Good Hope?
Why was the journey of the Cherokees called the Trail of Tears?​
A lottery claims its grand prize is ​$5 ​million, payable over 5 years at ​$1 comma 000 comma 000 per year. If the first payment is made​ immediately, what is t
Learning a second language can actually increase one’s knowledge and ability in their first language. Please select the best answer from the choices provided
Food that has been moistened with saliva and then swallowed through the esophagus is called __________.
Eeeek helpppp plsssss
d A marathon runner runs at a average speed of 5.33 meters per second for the first73600 seconds and then at a speed of 5.00 meters per second for the next 4200
Please help me idk this
If Alice came to class wearing a soiled and torn blouse she would be violating a ________; but if she came to class not wearing a blouse (or any other garment)