Chloebambf
Chloebambf Chloebambf
  • 21-09-2021
  • Mathematics
contestada

someone give me the answer lol to lazy dont be a karen

someone give me the answer lol to lazy dont be a karen class=

Respuesta :

american767thegreat
american767thegreat american767thegreat
  • 21-09-2021

Answer:

9.80 / 20 = 0.49.  Justin payed $0.49 per pound.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Mother shares 480 beads between Meena and Vimla so that Meena gets 60 beads more than Vimla.How many beads does each girl get ?
After you send in your FAFSA form, what will you receive back?
Political science is the study of who gets what, when, and how. True or False
Mr. Jenkins is going to buy museum tickets for a class trip. The museum director gives him the following prices: 20 tickets cost a total of $250. 30 tickets cos
what kid of cycle might you learn at school
twice the sum of a number and 9 is equal to 6
Head of your firm’s accounting department has asked you to find a formula she can use in a computer program to calculate the year-end inventory of gasoline in t
Toby operates a small deli downtown. the deli industry is monopolistically competitive. toby says he is producing the quantity that minimizes his average total
Gary divided 3 pounds of popcorn into 1/5 - pound containers. How many containers of popcorn did he have? Draw a picture to solve.
Please help me!! Thank you.