macblack223
macblack223 macblack223
  • 24-05-2021
  • Mathematics
contestada

I need help with this question​

I need help with this question class=

Respuesta :

pal725 pal725
  • 24-05-2021
I know the answer but first I need you to answer my math question
Answer Link

Otras preguntas

A store sells cheese in half a pound package a recipe calls fpr 1.72 pound of cheese how many packages does the chef need
6 pounds of apples cost $12 how much do 8 pounds cost?
Miguel's coffee shop makes a blend that is a mixture of two types of coffee. Type A coffee costs Miguel $5.95 per pound, and Type B coffee costs $4.65 per pound
Answer both please asap
factorize the following: x^4+x^2+1​
How do I answer this?
how to answer tyhis question plz i need help quick
5. What can the farmer do to streamline the marketing chain of the potatoes? ​
COMPLETE COM 'A' OU 'AN' A)That IS _____ Book. B) This is _____ hospital. C)That IS _____ egg. D) He is rating _____ Apple. E) This is ____ umbrella. F) That is
2/7-3/8+2/5 Simplify​