symphonyoflife13
symphonyoflife13 symphonyoflife13
  • 22-05-2021
  • Mathematics
contestada

what is the value of k?

what is the value of k class=

Respuesta :

Ewthd Ewthd
  • 22-05-2021

Answer:

I think the answer is 2.. I'm sorry if its incorrect.

Step-by-step explanation:

Answer Link
vbiery0001 vbiery0001
  • 22-05-2021
I think the answer is 2.. I’m sorry if it’s incorrect
Answer Link

Otras preguntas

24) Read the sentences. If you love pizza, you will thoroughly enjoy Lou Malnati's Pizzeria. They make the best pizza ever. What type of fallacious reasoning is
Plz help Large cheese pizzas cost $5 each and large one-topping pizzas cost $6 each write an equation that represents the total cost T of C large cheese pizzas
Find three consecutive odd integers that have a sum of 75.​
Physical or chemical change? Red and blue food coloring mix to make purple.
Identify if the following are chemical (C) or physical (P) properties:
A 4.4 kg marble (really big heavy marble) is accelerating down an incline. When it reaches level ground it slows down to a stop in 1.27 seconds due to friction.
Someone plz help me :(
What types of Indians were living in the Americas before European contact?
Definition: This is when an owner is fully responsible for the debts and losses of a company.
PLEASE HURRY I WILL GIVE BRAINLIEST I NEED ANSWER NOW PLS A package of 8 pens costs $1.09. Milo’s work to find the unit price of the pack is shown below. StartF