jovanigib
jovanigib jovanigib
  • 26-02-2021
  • Business
contestada

Erin spent $25, $36, $18, and $42 on lunch in the last four
weeks. What was her average weekly expense for lunch?

Respuesta :

santiagoyadira009
santiagoyadira009 santiagoyadira009
  • 26-02-2021

Answer:

121 weekly i hope this hepl

Answer Link

Otras preguntas

how many atoms of oxygen make up one molecule of oxygen gas
PLZ DO IT FAST IM IN S A HURRYWhat does this excerpt from Pygmalion by George Bernard Shaw reveal about Liza's feelings toward Doolittle?HIGGINS: Have you any f
What is the slope of any line that is perpendicular to the line that contains the points (8, 8) and (12, 12)?
8. Which of the following are reasons why Index fossils are chosen for determining ages of rocks? Select all that apply . A Found commonly in rocks B. Distribut
4.15 LAB: Password modifier
Please answer this question shown in the picture! Thank you soooo much if you do! ;w;
What is one benefit of using SI units?
How do you protect your own traditional identity and deal with peoplebelonging to another traditional identity?​
Who were the plains of Abraham
If one box containing 15 girl scout peanut butter patties costs $5.00, how much would each cookie cost?​