Tina10280 Tina10280
  • 25-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please answer this for me, this is worth 20 points

Please answer this for me this is worth 20 points class=

Respuesta :

pingovho03 pingovho03
  • 25-02-2021
Yes is right my gggggg
Answer Link

Otras preguntas

A 3-yard roll of wrapping paper costs $10.35. What is the price per foot?
PLEASE HELP ME FAST!! THANK YOU SO MUCH!! YOU DON'T HAVE TO DO THEM ALL!!
carbon is the basic building block for what
How do I solve the scientific notation?
If tan theta=0.6009, then theta=
An art teacher is hosting a summer artcamp. He has a total of $180 to purchasesnacks, drinks, and art supplies. He buys 45bags of chips at $0.55 each and 45 ju
Your best friend’s grandmother has just suffered a stroke. This stroke has left her with an inability to speak, but she can still understand what others say to
1. While scientists aren't entirely certain why tornadoes form, they have some clues into the process. Tornadoes are dangerous funnel clouds that occur during a
A bag has 5 green and 6 yellow tennis balls. If two are picked at random, find the probability that at least one of them is green in color. please explain how t
Whats the difference between a Royal colony and a Proprietary colony?