kpatrick2 kpatrick2
  • 22-01-2021
  • Mathematics
contestada

A 4 ounce box of raisins cost $.39 what is the cost of 1 ounce of raisins

Respuesta :

kalexande2857
kalexande2857 kalexande2857
  • 25-01-2021

Answer:.09

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

F(x)=|x+8| evaluate f(-11)
Which planet was named after the god of farming
diameter is also called a chord
Which personal pronoun correctly completes the sentence? What is its use? Because so many leaves had fallen, their parents helped __________ rake the yard. A.
What is the meaning of the word "medium" as it is used in the following sentence? The school selected radio as its medium for broadcasting its new policies. (3
Juan like to cook he makes a secret ingredient the secret ingredient consists of 2/3 cup mayo and 1/6 cup honey mustard how many cups is the secret ingredient
create your own greek myth. I'm not creative!! It's due tomorrow and idk what to write, any help?
explain intersecting, perpendicular, and parallel
You paid $508 for a new piece of equipment AFTER a 9% discount. What was the original price? Round your answer to the nearest cent.
Help on question 9 and 10 please!!!