michele7 michele7
  • 21-09-2016
  • Mathematics
contestada

The unit rate of $34 in 8 hours

Respuesta :

TheMathGirl
TheMathGirl TheMathGirl
  • 21-09-2016
It would be $4.25 per hour.
Answer Link

Otras preguntas

William has noticed that his daughter Bonnie has recently begun to ask a lot of questions like, “What can I be when I grow up?” and “How come the sky is blue?”
help me with 24 due now
After a group of gang members learned that their friend had died in a seemingly random accident, several of the friends started blaming a rival gang for the dea
What is disengagement theory? 1. The concept that the personalities and interests of the elderly change significantly as they age 2. The idea that the elderly l
In the exam 45 percent students failed n 550 students were successful.find total number of students who appeared in exam ..????
Algebra 2 help please ASAP
What's the kinetic energy of an object that has a mass of 30 kilograms and moves with a velocity of 20m/s? Thank you, Marilyn​
evaluate sin(Tan^-10)
Simplify the following expression: 7y + 2x – 10y + 3x2 - 10x + O 3x2 - 8x - 3y O 3x2 – 8x - 17y 3x2 + 8x – 3y 3x2 - 12x + 3y I need help with this math
Many people (1) took (2) take(3) takes(4) are takingthe train to work every morning​