yxvaatfyij yxvaatfyij
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

What is the cost $ of 13 Ibs of rice ?

Respuesta :

hantoky43
hantoky43 hantoky43
  • 25-09-2020
Definitely around 3$ lol you gotta explain
Answer Link
AngelS1307
AngelS1307 AngelS1307
  • 25-09-2020

Answer:

8.48$

Step-by-step explanation:

I think

Hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

John put 5 identical pairs of white socks and 5 identical pairs of black socks in the dryer. If he reaches in and grabs some socks, what is the LEAST number he
(Help please...) How did the Mogollon housing change over time? (describe before the changes and after the changes). In the beginning of Mogollon culture houses
what are the slopes?
Bonjour pouvez vous m’aider a comprendre pourquoi Iseut ne s’est-elle pas bruler durant le jugement de fer rouge? mercii d’avance :))
A school store sells jackets for $50, hooded sweat shirts for $30, and shirts for $15. Last month the total revenue from the school clothing was $7800. They sol
Which situation could be represented by the graph?Students in the children’s choir are at least 8 years old but no more than 11 years old. Babysitters earn betw
Simplify the expression 4 + (-2)3.
HELP ASAPP :( !!!! ill mark you as brainliest
Which of the following molecules supplies the main source of short-term energy used in cellular respiration? F) Enzymes G) Carbohydrates H) Lipids J) Proteins
Is carpet cleaner an Acid, Alkali, or neither?