7) Ms. D bought 18 bagels for $1.35 each and
2 containers of cream cheese for $3.45 each.
Write and evaluate ONE expression to find the
total cost of the food?

Respuesta :

Answer:

1.35(18) + 3.45(2)

Step-by-step explanation:

it aisha josh whojsbskabsjsk