Yadertaken
Yadertaken Yadertaken
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Answer the question below

Answer the question below class=

Respuesta :

adityau adityau
  • 24-05-2020

Answer:

$12.50

Step-by-step explanation:

Pick a point (I picked (2, 25))

Divide 25 by 2 to find rate

25/2 = 12.5

Answer Link

Otras preguntas

helppppppppppppppppppp
Negative 4X exponent 11 times 3X exponent -3
A 5-pound bag of candy costs $13.05. What is the unit price?
answer pls.Nonsense report!​
What is the measure of each angle of a regular 13-gon if necessary round to the nearest tenth
Dna polymerase is most active during which phase of the cell cycle?.
Which expression is equivalent to -15-(-8)
c. (-3) ³:-(3)³and this answer??cause it's abit difficult ​
what is an example of digital signals?
which is right a b c