charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

the sum of two integers always is an integer number. true or false
Find a1, for the arithmetic series with S14 = - 420 and d = -6.
Scientific notation of 2710
Which of the following is a legitimate criticism of the Executive Office of the President? O The Executive Office of the President reduced the size and power of
evaluate 10 1/5 divided by 8 1/2 please show figures and work
h + π/2 = 3π/2 Please help!​
What is -7/9 as a repeating decimal
Wat are the 8 events that happened between Great Britain And the America colonies
Is the following true for all positive values of a and b: If a>b then a^2>b^2
Please help explain