richardcordova80 richardcordova80
  • 22-05-2020
  • Mathematics
contestada

hellppppppp memeemme

hellppppppp memeemme class=

Respuesta :

britanysierra12 britanysierra12
  • 22-05-2020

Answer:

2-packs of candy bars for 0.38 is better to buy

Step-by-step explanation:

Answer Link
Аноним Аноним
  • 22-05-2020

Answer:

the first one, 2-packs of candy bars for 0.38 is better to buy

Step-by-step explanation:

The first one is 0.19$ per thing

The second one is 0.50$ per thing

Bibbidi-Bobbidi-Boo

(∩ º ෴ º )⊃━☆゚.*

Who chose me as most brainly.. wait, thats you!!

Answer Link

Otras preguntas

What effect did nationalist unrest have on the ottoman empire?
what did the council of 500 do
the number of electrons in the outer ring of the elements phosphorus, potassium, oxygen, iodine, gold, bromine, sulfur, and cobalt?
An airplane flew for 8 hours at an airspeed of x miles per hour (mph), and for 7 more hours at 325 mph. If the average airspeed for the entire flight was 350 mp
How do I solve 4x + 3y=0 & 2x + y = -2 using substitution
Where does cellular waste get removed?
How can you do this question about standard form?
Where does 5/6 go on a number line
what to numbers multiply to -100 but add up to -21?
If a person contracts and survives an infectious disease such as measles, they tend not to get the disease again later in life. What cells are involved in this