a75 a75
  • 22-04-2020
  • Mathematics
contestada

I just need the answers plz

I just need the answers plz class=

Respuesta :

TheGreatWoozie
TheGreatWoozie TheGreatWoozie
  • 22-04-2020

7. 231,599.67

8. 1,160,55.24

9. 4090840.54

10. 12,636,995.59

11. 1,408,364.72

12. 2,248,754.73

13.5,829,146.24

14 4,650,299.05

I am happy with these answers and I hope you are too!

Answer Link

Otras preguntas

Given the function f(x)= 5(x+4) -6, solve for the inverse function when x=19.
f(x)=x^2 -5x+1 f(x+h)-f(x)/h =
if four apples cost $3.04 how much does one apple cost.
can someone help me with these problems ? please and thanks
the cell theory was developed as a result of what
Can someone help??.............
on friday the temperature was 82 f the temperature changed by -2 on saturday , and then it changed by 5 on sunday , what was the temperature on sunday , explain
If 2(x - 5) = 10, then what justifies the statement x - 5 = 5? a. Distributive Property b. Associative Property of Equality c. Transitive Property of Equality d
I can't seem to find this
if its takes 3 days to travel 1,560 miles how many days will it take 3,640 miles