Jane is buying bagels and cream cheese for a family brunch. At most, she can spend $25. She will spend a total of $3.50 on cream cheese. Each bagel costs an additional $0.90. Which inequality could be used to determine b, the number of bagels she could buy? Solve the inequality you picked