nicky081880 nicky081880
  • 25-02-2020
  • Mathematics
contestada

The price for an ounce of gold on September 23, 2013, Worse $1,326.40. A group of 10 friends decide to equally share the cost of 1 ounce of gold. How much money will each friend pay?

Respuesta :

magurdturd
magurdturd magurdturd
  • 26-02-2020
375.55 because if you do the math you get that
Answer Link

Otras preguntas

What is the theme of the story of Rapunzel
2 fractions that are the equivalent to 0.400
Identify and describe the Five Pillars of Islam.
What is the waste product of photosynthesis
what does flexibility mean in dance
If 2x-6 is an even integer, what is the next consecutive even integer?
Which of these is not an official SI unit of measure? A.Kelvin B.degree Celsius C.Second D.Liter
Nilsa is working on a 60-minute test. There are 20 questions on the test. If it takes her 20 minutes to complete 12 0f the questions, what is the greatest amoun
if x and y are both positive, when is x-y negative?
Catholics were discriminated against during the Second Great Awakening because they