helpmeoutpleass helpmeoutpleass
  • 22-06-2019
  • Mathematics
contestada

Someone please help me out ?

Someone please help me out class=

Respuesta :

hienh4517 hienh4517
  • 22-06-2019
12/16 = 0.75

It costs $0.75 per ounce

Hope this helps!
Answer Link

Otras preguntas

use selective breeding and natural selection in the same sentence
What is the answer to 1/2 of 1/5?
Which of the following is not a disaccharide?                 A)           sucrose                 B)            maltose                 C)            lactos
What is 2 7/9 times 2 1/5 equal too ?
how did the American victory at Trenton affect Americans
What is smaller than one cell
Identify the pair of angles as corresponding alternate interior, both or neither
What is a triangle called when it has one right angle?
what is 2.93 as a mixed number in simplest form
what are scientists who study the weather called