Ashl1576 Ashl1576
  • 22-02-2019
  • Mathematics
contestada

How much would to 2 pounds of rice cost

How much would to 2 pounds of rice cost class=

Respuesta :

Savytheartist
Savytheartist Savytheartist
  • 22-02-2019

Answer:

C) 2.04 is correct.

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Finding the bisects https://gyazo.com/ecc1a48e4504eec02ae4a3eeedec6904
Three 24-hour clocks show the time to be 12 noon. One of the clocks is always correct one loses a minute every 24 hours and one gains a minute every 24 hours. H
list at least 3 leaders of the mexican independence movement. How did they contribute?
A circle with radius 4 inches is inscribed in an equilateral triangle. Find the area of the triangle.
Drinks at the fair cost $2.50. Use a table and an equation to represent the relationship between the numbers of drinks bought and the cost.
what is 7×11+3×3-16/2
Why is .. food life....
Physical fitness attitude can affect a person's level of physical activity. Please select the best answer from the choices provided. T f
name the operation that should be done first in each expression 12-3×4 and 7+3(5-2
Jade want to change the width of the border around an image on her side. Which option will allow her to do this? A. Linecolor B. Line style C. Dash style