claytedd2156 claytedd2156
  • 22-03-2024
  • Mathematics
contestada

4 spoons and 3 forks cost 15. 4 dollars. 4 spoons and 1 forks cost 13 dollars. Find the cost of 5 forks? Find the cost of 5 forks.

Respuesta :

Otras preguntas

Someone help !!! ASAP! I’ll give brainliest! Please and ty!! 1. In the office, there is a filing cabinet that is 1 foot wide, 3 feet deep and 3 feet tall. You
3.5 times 4.9 using a area model
Help pls ASAP I need a good grsde
The ethics of photojournalism are the same as other areas of journalism. True False
Pa help po plssss Letter B,C po plss
Look at the attached images to answer the question!
डेंगू और मलेरिया जैसे रोगो को फैलने सेरोकने के लिफा विज्ञापन बनाझा ।​
how biology is related with chemistry​
5980287458q36843872+7747617443402
Derive an expression for the molar mass of a gas starting with its density?